Zavolejte nám +420 604 777 131
Mail pošlete na zbysek@motoaudio.eu
Přijeďte se podívat Teslova 47, Ústí nad Labem

Motoaudio vyladí vaši motorku

Motoaudio vyladí vaši motorku Poslechnout si zprávy v rádiu nebo album oblíbené kapely, to bývá zpravidla příjemným zpestřením jízdy v autě. Ale ani motorkářům není tahle kulturně-vzdělávací aktivita úplně zapovězena. Své by o tom mohli vyprávět majitelé GoldWingů, Harleyů řady Touring a dalších velkých cesťáků, které mají audou systém v základní výbavě. A nebo také ti, kdo si nechali rádio a repráky na motorku namontovat dodatečně.

Zrovna tak jako u aut, tak i u motorek obecně platí, že sériově montovaná "muzika" nemusí uspokojit každého. Někomu se může zdát, že mu hraje moc potichu, jiný zase touží po dokonale vykreslených tónech, které nekazí žádné chrastění v repráku. A pak je tady ještě zvláštní skupina tunerů, kterým jde nejenom o kvalitní zvuk, ale potrpí si také na vizuálním efektu. Čím víc barevných světýlek, tím líp.

A právě kvůli všem takovým nespokojencům, kterým nedá spát nehynoucí touha přetvářet věci k obrazu svému, vznikla firma Motoaudio. Ta se zabývá prodejem a montáží kvalitních audio komponentů do motorek Harley-Davidson, Victory, Indian, Suzuki a Honda GoldWing, a umí lépe ozvučit také tříkolky Can-Am Spyder. Můžete si tu nechat vyměnit sériové repráky za výkonnější (případně domontovat další pár nebo dva), přidat nějaké watty pomocí zesilovače nebo rovnou vyměnit standardně montované rádio za lepší. Přitom není ani podmínkou vlastnit stroj s kapotáží - některé reproduktory jsou určeny k montáži na řídítka.

Nejen muzika

Kromě lepší muziky Motoaudio nabízí také nejrůznější světelné efekty, jako jsou LED světla a blinkry, podsvícení spodku motorky nebo projektory s ornamentem. Novinkou v nabídce jsou tuningové budíky, které se dodávají v analogovém i diditálním provedení. Zdá se vám pohled na vlastní přístrojovku okoukaný a nudný? Vyměňte ciferníky za displeje, a můžete hrát nejen nahlas, ale také všemi barvami.

Pro ty, kdo si rádi za jízdy pokecají s kámošem na druhé motorce nebo mají občas potřebu něco povzbuzujícího sdělit řidičům okolních kamionů, má firma Motoaudio v nabídce vysílačky, nebo přesněji řečeno CB radiostanice. Stačí připojit sluchátko a mikrofon do přilby, a můžete rovnou vysílat do éteru. Výhodou CB proti častěji rozšířeným interkomům je delší dosah a hlavně možnost promluvit k prakticky neomezenému počtu posluchačů.

Naši Partneři

Bagger Custom Club & MotoAudio Ústí nad Labem - přestavba motocyklů na zakázku, instalace audio systémů pro motocykly