Zavolejte nám +420 604 777 131
Mail pošlete na zbysek@motoaudio.eu
Přijeďte se podívat Teslova 47, Ústí nad Labem

RED DREAM1 M-B

Další ze série Zbyškových baggerů je na světě, tady máte možnost se pokochat nejen naprosto precizní přestavbou Street Glide, ale i luxusními fotografiemi, který pro tyto účely otištění v Easyriders nafotil mistr světla fotograf Francouz.

Asi úplně prvotní signál přišel, když Honza viděl Highwaymanna,
kterého jsme otiskli v Esyriders xx/2017. Tato přestavba byla asi první impulz, aby oslovil Zbyška a splnil si svůj velkej sen a nechal si postavit motocykl na zakázku. Že chce postavit Baggera, právě od něho rozhodly především reference, přeci jen není v Čechách jinýho stavitele, kterej by se do přestaveb Baggerů vrhnul takovým tempem a měsíc co měsíc vyprodukoval nějakej klenot.

V prvý řadě Kola dělaj auto, kola dělaj i motorku, ale Bagger bez super předního kola nikdy nebude pořádnej bagger a tak to prostě je. Tenhle kousek o velikosti 26“ jde ještě mnohem dál a je vyrobenej přímo pro tuhle stavbu, kde chtěl Zbyšek evokovat tři paprsky mercedesu.

Můžete si vymýšlet spoustu dalších cinkrlátek, ale kolo je prostě základ. Honzova obliba v Mercedesech dala vzniknout tomu, že lak je přímo mercedes odstín, aby v garáži s ostatním železem nepůsobila rušivě. Červeně na zakázku je prošitý i sedlo Corbin a opěrka spolujezdce. Je vidět, že na zakázku se dá nechat vyrobit snad vše. Chassis je komplet na vzduchovým odpružení, jak přední, tak zadní kolo je nezávisle ovládané a jelikož pan Zbyšek koumátor s každou svou stavbou přichází s novými vychytávkami, tak tady se poloha podvozku snímá digitálním manometrem. Jaký jiný světlo tam pan koumátor mohl dát, než to ledkové s bočním náklonem.

Doplňky použil převážně Arlen Ness a Scremin Eagle, ověřenou funkční a designovou klasiku, kterou nikdy žádnou přestavbu nezkazíte. Samozřejmostí je našlápnutá muzika, i přes to, že se objem rozšířených kufrů nechal převážně zavazadlovým účelům, je zde 320V hudebního výkonu z produkce Motoaudio.
Tento polykač kilometrů je dalším členem ze série Bagger Custom Clubu a už dnes víme, že nás do dalšího vydání čeká další vychytávka a tou je Bagger Indian Chief.

Pavel Růžek
Foto: Francouz
zdroj EasyRiders

Naši Partneři

Bagger Custom Club & MotoAudio Ústí nad Labem - přestavba motocyklů na zakázku, instalace audio systémů pro motocykly